Zoeken

Kies nu voor een abonnement met korting

Fabulous Mama Albert Heijn

Spaaractie voor kinderen: begin je eigen winkeltje met Jeroen van Koningsbrugge

Gepubliceerd op: 25 september 2025

Supermarkt Albert Heijn komt weer met een fantastische actie voor kinderen en niemand minder dan Jeroen van Koningsbrugge is het gezicht van de actie. 

Na zes jaar neemt Jeroen van Koningsbrugge het stokje over van Randy Fokke (oftewel supermarktmanager Ilse) als hét gezicht van Albert Heijn. Hij kruipt in de huid van Daan, de nieuwe supermarktmanager, en dat gaat samen met een superleuke spaaractie voor kinderen: Begin je eigen winkeltje. Van maandag 8 tot en met 28 september kunnen klanten sparen voor maar liefst 40 mini’s – van bananen en melk tot luiers en spinazie. Alles past in een speciaal ontworpen winkeltje, compleet met handscanner die bliepjes maakt, moppen vertelt en quizvragen afvuurt.

Extra leuk: kinderen leren spelenderwijs waar eten vandaan komt en kunnen zelfs meedoen aan ruilmiddagen en een speurtocht in de winkel. Zo vullen ze hun schappen én behalen ze hun eigen supermarktmanagerdiploma. Terwijl je boodschappen doet, hebben de kids dus hun eigen avontuur – en Jeroen? Die zorgt als nieuwe manager Daan voor een flinke dosis humor in de campagne.

Fabulous Mama Albert Heijn

Spaar ze allemaal!

???? Wanneer? Van 8 t/m 28 september bij Albert Heijn
???? Wat? 40 mini’s van A-merken, AH-producten en groente & fruit
???? Extra leuk: mini-handscanner met 240 quizvragen, mopjes en echte winkelgeluiden
???? Ruilen mag! Tijdens speciale ruilmiddagen in de winkel
???? Kidsproof: speurtocht en een écht supermarktmanagerdiploma

Bron en Beeld: Albert Heijn

Cover Fabulous Mama Editie 6 2025

Shop losse edities

Bestel Fabulous Mama en krijg hem gratis thuisbezorgd!

ALLEEN VOOR NIEUWE ABONNEES​

Ontvang 6x Fabulous Mama op de deurmat én een persoonlijk cadeau naar keuze.