Domien Verschuuren heeft vandaag prachtig babynieuws bekendgemaakt op social media: zijn vriendin is bevallen!
Domien Verschuuren
Domien Verschuren is een Nederlandse radio-dj. Hij werd jaren geleden bekend door zijn werk bij 3FM, waar hij diverse programma’s presenteerde. Domien werkt sinds 2018 bij Qmusic, waar hij dagelijks de middagshow en Nederlandse Top40 presenteert.
In maart heeft hij op een verrassende wijze laten weten dat hij voor het eerst vader wordt. De radio-dj is al jaren samen met zijn grote liefde, Marcella.
Eerste kind
Domien trapt deze week af met prachtig nieuws. De radio-dj maakt vandaag op Instagram bekend dat hij vader is geworden van een zoon.
Hij deelt een mooie foto van hem met zijn zoon en schrijft: ‘HIER IS BORIS!! Boris Remi Verschuuren. We hoopten al dat jij het zou zijn.’
Van harte gefeliciteerd allemaal! Ben je benieuwd naar de foto? Klik dan hier.


